fbpx

Хімічний склад

Хімічний склад

Вода «Крайна» відрізняється дивовижним смаком дикої природи, адже видобувається практично без людського втручання. На смак вода в пляшці така ж, як і зачерпнута долонею безпосередньо з джерела в серці Закарпаття. Дика вода від дикої природи.

Оскільки природнє джерело «Крайна» початково відповідає всім критеріям якості, на виробництві використовується технологія «Прямого розливу»:

вода виступає на поверхню під природнім тиском в 2.5 атмосфери → одразу ж потрапляє в трубопровід з харчової нержавіючої сталі →  переходить на лінію розливу, де сама наливається в пляшки.

Для фільтрації води від піску та залишків гірських порід, використовуються лише фільтри грубої очистки.

Ми відмовились від використання будь-яких насосів, ультра-фільтрації, зворотного осмосу, УФ-опромінення чи інших штучних методів підготовки води, які порушують фізичну, біологічну чи хімічну структуру води.

Спожити воду після відкриття пляшки потрібно якнайшвидше, адже в живій воді «Крайна» відсутні антибіотики, консерванти чи інші домішки.  Її свіжість забезпечується високим вмістом кремнію, який славиться своїми природніми антисептичними властивостями.

ТМ Крайна – вода мінеральна, природна, лікувально-столова, фасована, кремнієва, гідрокарбонатна, складного катіонного складу.

150 мл > 2,7 мг чистого кремнію

Ca3+
20-100
SO3-4
< 50
Mg3+
< 50
метакремнієва кислота
50-150
Na+ +K+
10-100
HCO-3
100-300
Загальна мінералізація, g/l
0,2-0,4
Cl-
< 50