Для Закарпаття

Мешкаєте в Закарпатті?

Тоді скористайтесь вигідною пропозицією – купуйте джерельну воду «Крайна» за спеціальною ціною.

Її нижча, аніж на решті території України, вартість – наш позитивний внесок в здоров’я місцевих жителів та гостей нашого краю. Шукайте пляшки з оригінальними візерунками в магазинах та курортних комплексах Закарпаття.

Кремнієва вода ТМ «Крайна» ідеально підходить для тих, хто:
  • намагається схуднути
  • веде здоровий спосіб життя
  • займається спортом
  • дбає про хороше самопочуття, своє та близьких
  • інує натуральність у всьому

Закарпаття – екологічна перлина України. Воно здавна полонило своєю красою та самобутністю, свіжим повітрям  та чудовою природою, а також багатством історичних пам’яток. Це справжнє багатство, яке важко переоцінити. Але, безперечно, найвагомішим скарбом цього краю є природні мінеральні джерела. В них тече надзвичайна вода, яка, без перебільшень, здатна творити справжні дива.

Там, де колись була Крайна криниця, з майже тисячолітньою історією, й досі є діюче цілюще джерело з високим вмістом кремнію. Скуштувати цю корисну воду, природньо насичену мінералами, в наш час може кожен, адже тепер, для вашої зручності, ми розливаємо її в пляшки.

Вода з закарпатського джерела «Крайна» відрізняється дивовижним смаком дикої природи, оскільки видобувається практично без людського втручання. Жодного викачування – ми  беремо рівно стільки води, скільки дає сама природа. Технологія прямого розливу для змогу уникнути використання будь-яких насосів, ультра-фільтрації, зворотного осмосу, УФ-опромінення чи інших штучних методів підготовки води, які порушують її фізичну, біологічну чи хімічну структуру.

Більше того, на основі висновку спеціалістів сертифікованої лабораторії Угорщини, які протягом року вивчали родовище та властивості води, ТМ «Крайна» була визнана натуральною мінеральною водою, яка повністю відповідає критеріям європейського законодавства, а джерело – включене до Європейського реєстру натуральних мінеральних вод.

Ми турбуємось про здоров’я наших клієнтів та стан природнього середовища, тому гарантуємо збереження природної структури, унікальний мінеральний та хімічний баланс нашої води.

В сучасному світі по-справжньому природня вода – відображення високого рівня життя. Вона втамовує спрагу, а також позитивно впливає на самопочуття, насичуючи організм необхідними мікро- та макроелементами, допомагає укріпити імунітет, нервову та серцево-судинну систему, понизити вміст холестерину в крові, очистити організм від шлаків та токсинів, покращити зовнішній вигляд шкіри, зміцнити волосся та нігті. Дика вода ТМ Крайна в пляшках володіє тими ж смаковими, фізичними та хімічними властивостями, що й в природі. Насичена енергією унікального місця сили, вона передає свою первозданну чистоту, структуру та свіжість людям за тисячі кілометрів.

Вважаємо, що вода «Крайна» з самих надр Закарпаття – справжній дарунок природи. Ми дуже цінуємо його й у відповідності до нашої місії «Донести значення споживання природної води та мотивувати піклуватися про себе, своїх близьких, партнерів і клієнтів, пропонуючи їм якісну воду на кожен день», хочемо, щоб кожен місцевий житель мав нагоду безперешкодно насолоджуватись цим дарунком. Саме тому, прийняли безкомпромісне рішення – на території Закарпаття вода «Крайна» продаватиметься за спеціальною ціною, яка є суттєво нижчою, в порівнянні з її вартістю на решті території України.

Для нас – це можливість популяризувати вживання чистої природної води серед населення, для вас – отримувати найкращу воду за справедливою ціною. Дику воду від дикої природи.

БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО СПЕЦІАЛЬНУ ЦІНУ?

Просто напишіть нам, або заповніть форму зворотнього зв’язку яка розташована нижче і ми надамо вам повну інформацію.