fbpx

Легенда джерела

Історія та сьогоднення

Понад 600 років тому лицарі Ордену Тамплієрів першими виявили джерело «живої» води в балці Карпатських гір.

                Збираючи цілющі Карпатські трави, лицарі, завдяки унікальним властивостям води, отримували могутні напої, які надавали сил та відновлювали бойовий дух після важкого дня.

                Могутні лицарі шанували джерело за чудові цілющі властивості, силу і енергію, яку вони отримували з кожною краплиною.

                Роки минали, війни і лихоліття зачепили і цей райський край. Земля переходила з рук у руки різних аристократичних родів – Другетів, Дебреценів, Дожів…

                Історики кажуть, що Угорський народний герой Іштван Добо, воюючи в ХVI столітті з турецькою армією Алі-паші, відправляв сюди поранених. Вони швидко одужували на цілющій воді серед непорочного лісу.

                Усі, як один, прагнули захопити Закарпатську Крайну криницю в свої володіння, бо знали – такої особливої води в усьому Світі обмаль!

Йшли століття, а джерело, як і раніше, приносило здоров’я та дарувало сили кожному, хто щодня пив його воду.

                Сьогодні ми, дбаючи про джерело, створили бережливе екологічне виробництво, яке відповідає жорстким стандартам безпеки, прийнятим в ЄС для виробництва харчових продуктів та напоїв.

                Дар живої Природи Карпатського Краю тут мудро поєднаний із можливостями інноваційних технологій, автоматизацією та енергоефективністю.

                Завдяки принципу прямого розливу вона зберігає свою снагу, свою природну структуру та енергію Землі.

                Небесна волога, напоєна силою Землі, за лічені секунди  перетікає з підземних шарів і замикається в пляшці під звучання класичної музики.