fbpx

Про кремній та кремнієву воду з давніх часів

Вплив кремнію

Про цілющі властивості кремнію людству відомо з давніх часів.

Вченими доведено, що кількість кремнію в організмі значно впливає на людське здоров’я, а його низький рівень може викликати ряд хворіб та погіршення самопочуття.

Цілющі властивості

Кремній відіграє особливу роль в житті і здоров’ї людей. Він бере участь в багатьох хімічних процесах організму, володіє антисептичною та загальнозміцнючою  дією, відповідає за забезпечення захисних функцій та процеси обміну речовин.

Кремній також приймає участь в метаболізмі та ліпідному обміні, допомагає в лікуванні багатьох захворювань, спровокованих нестачею цього життєво важливого елементу в організмі.

Цей мінерал зміцнює імунну систему, стимулює ріст волосся, покращує засвоєння кальцію, цинку, хлору, фтору, натрію, сірки та інших важливих для організму елементів. Більше того, при дефіциті  кремнію організм перестає засвоювати понад 70 важливих для здоров’я людини елементів.

ДЛЯ ЖИТТЯ ТА ЗДОРОВ’Я

Для підтримання належного рівня кремнію в організмі люди ще з давніх часів використовували кремнієву воду.

Вченими також виявлена ​​залежність між відсутністю кремнію в питній воді та серцево-судинними захворюваннями.

ПОТРАПЛЯЮЧИ В ОРГАНІЗМ ЛЮДИНИ, КРЕМНІЙ

  • Розчиняє шлаки та сольові відкладення
  • Виводить пісок і каміння з сечових та жовчних шляхів
  • Покращує та зміцнює роботу судин
  • Допомагає відновити функцію судинних стінок

ДЛЯ ПИТТЯ ТА ПРИГОТУВАННЯ ЇЖІ

Окрім значної кількості корисних властивостей, кремнієва вода має також доволі приємний смак. Її можна пити чи використовувати для приготування їжі, вмивання чи полоскання горла, а також для заварювання цілющих розчинів з трав’яних зборів.

Досить часто люди використовують кремнієву воду в якості косметичного засобу. Це вірний вибір, адже вона володіє ранозаживляючими властивостями, здатна покращувати зовнішній вигляд шкіри, підвищувати її пружність та навіть ліквідувати зморшки.