fbpx

Для краси

Вода для краси

Правильна гідратація допоможе кожній клітинці вашого організму функціонувати належним чином. Кремній, що міститься в воді «Крайна», потенціює побудову волокон міжклітинного матриксу, внаслідок чого покращується функціональний стан шкірних покривів, нігтів та волосся.

Для шкіри    Для нігтів   Для волосся   Для фігури

water-beauty-face-min
water-beauty-face-min

Для чистої шкіри

Людина майже на 70% складається з води. Велика її частина, близько 20%, міститься в шкірі. Саме тому, здоровий та рівний тон обличчя, окрім зовнішнього зволоження, потребує також споживання необхідної кількості води.

Мінеральна вода ТМ Крайна очищує організм, вимиваючи з нього токсини, та покращує кровообіг, від якого залежить еластичність шкіри. Більше того, сполуки кремнію активують фермент, під дією якого проходить синтез колагену, а також беруть участь в хімічних реакціях, що скріплюють окремі волокна колагену та еластину.

Для міцних нігтів

Від правильного наводнення організму залежить і стан нігтів.  Через малу кількість води вони розшаровуються, стають більш ламкими.

Проблеми з нігтьовою пластиною також виникають через дефіцит в організмі певних поживних речовин, зокрема, кремнію, кальцію та магнію. Наявність цих мінералів у воді ТМ Крайна – запорука міцних та красивих нігтиків.

water-beauty-face-min
water-beauty-face-min

Для блискучого волосся

При дефіциті води в організмі, волосся стає тьмяним, та ламким, воно частіше випадає та навіть повільніше росте.

Мінеральна вода ТМ Крайна позитивно впливає на біохімічні процеси. Вона поповнює запаси корисних елементів, зокрема, кремнію, сполуки якого грають одну з найважливіших ролей для здоров’я волосся. Кремнієва вода стимулює метаболічні процеси та кровообіг, повертаючи волоссю його силу та блиск. Більше того, щоб максимізувати ефект від води, її можна використовувати і як ополіскувач.

Для стрункої фігури

Затримки рідини, які так негативно відображаються на зовнішності та фігурі, теж часто виникають саме від нестачі чистої води. Отримуючи менше літра води в день, організм починає накопичувати її в підшкірній клітковині.

Мінеральна вода ТМ Крайна прискорює метаболічні процеси, що відбуваються в організмі, сприяючи більш швидкому спаленню жирових відкладень. Кремній, яким багата наша вода, стимулює чутливість бета-рецепторів, що розташовані на поверхні ліпідних клітин, сприяючи виведенню з них жиру.

 В джерельній воді Крайна відсутні будь-які вуглеводи чи консерванти, тому вона характеризується нульовою калорійністю. Вода очищує організм від токсинів, насичуючи його цінними мінералами.

water-beauty-face-min

Вода для краси

ЧИСТА ШКІРА

МІЦНІ НІГТІ

БЛИСКУЧЕ ВОЛОССЯ

СТРУНКА ФІГУРА