fbpx

Для відновлення енергії

Відновіть вашу енергію

Щоденно наш організм втрачає близько 2,5-3 л води. Навіть мінімальний дефіцит викликає втому, дратівливість, головний біль чи труднощі з концентрацією уваги. Саме тому, варто дбати про правильну гідратацію, регулярно випиваючи принаймні стільки ж, скільки витрачаємо.

На роботі

Безперервна робота вимагає від нас багато енергії, вітамінів та мінералів. Втома, що виникає під час фізичної чи інтелектуальної праці, найчастіше є наслідком дегідратації та дефіциту мікро- та макроелементів.

Наприклад, порушення кремнієвого обміну характеризується швидкою стомлюваністю, в’ялістю, безсонням, порушенням концентрації уваги, відчуттям незрозумілого дискомфорту в організмі.  Ідеальним рішенням є використання переваг мінеральної води ТМ «Крайна». Вона допоможе зняти м’язовий тонус, подбає про покращення роботи серця, додасть сил, підвищить концентрацію уваги та покращить настрій.

На відпочинку

Мінеральна вода «Крайна» допоможе легко уникнути втоми та в повній мірі насолодитися активним відпочинком.  Велика склянка води вранці перед сніданком освіжить та наповнить вас силами. А ще, прискорить обмін речовин, допомагаючи досягти привабливої фігури. Стакан води перед обідом дасть змогу забути про вздуття та переїдання, а після вечері – подарує енергію для прогулянки.

Варто пам’ятати і про унікальні очищувальні властивості кремнієвої води – завдяки своїм хімічним властивостям кремній створює електрично заряджені системи. В водному середовищі вони можуть наче «приклеювати» на себе віруси та хвороботворні мікроорганізми.