fbpx

Для заварювання чаю

healthy-tea

Ідеальна вода для заварювання чаю

Чиста якісна вода – важлива складова щоденного раціону. Тому артезіанську воду ТМ «Крайна», окрім як просто пити,  варто вживати й для приготування чаю чи інших напоїв.

Смакові характеристики

Природа чаю розкривається саме завдяки воді. Збалансований склад кремнієвої води «Крайна» забезпечує її м’якість, тому вона ідеально підходить для приготування чорного, зеленого, білого, трав’яного чи фруктового чаю. Ви відчуєте лише його тонкий та чистий смак без зайвих домішків!

healthy-tea
healthy-tea

Користь

Корисні речовини, що містяться в чаї, засвоюються краще, якщо він приготовлений на воді ТМ «Крайна». Більше того, використання мінеральної води сприятливо впливає на роботу шлунку та процеси травлення загалом.

Дует з кавою

Споживаючи маленьким ковтками воду ТМ Крайна до та під час пиття кави, ви очистите смакові рецептори, підсиливши смак ароматного напою. Також наша вода сприяє зменшенню виділення соляної кислоти в організмі, рятуючи усіх у кого від кави виникає печія. Окрім цього, як відомо, кофеїн підвищує артеріальний тиск. Якраз саме свіжа вода знижує його концентрацію в крові.

healthy-tea

Вода для чаю

ЗБАЛАНСОВАНИЙ СКЛАД

АРТЕЗІАНСЬКЕ ДЖЕРЕЛО

ПОВНА ВІДСУТНІСТЬ КОНСЕРВАНТІВ ТА АНТИБІОТИКІВ

М’ЯКИЙ СМАК

ВІДСУТНІСТЬ КАЛОРІЙ

НИЗЬКИЙ ВМІСТ Na