fbpx

Для здорового способу життя

Природна вода для здорового способу життя

Щоденно випиваючи достатню кількість рідини, ви забезпечуєте нормальну життєдіяльність організму. Природня вода «Крайна», на відміну від газованих напоїв чи солодких соків, ідеально втамовує спрагу та оптимально наводнює організм.

girl-running

Вода з користю для здоров'я

Вченими доведена залежність між дефіцитом кремнію та ризиком розвитку серцево-судинної паталогії, туберкульозу, діабету, гепатиту, гіпертонії, катаракти, артриту та навіть раку. Щоденно споживаючи кремнієву воду Крайна ви дбаєте про своє здоров’я.

НАСИЧЕННЯ ОРГАНІЗМУ

Вода ТМ Крайна забезпечує належне розчинення поживних речовин та їх транспортування в клітини організму. Завдяки своєму мінеральному складу вона насичує організм життєво необхідними мікро- та макроелементами.

РЕГУЛЯЦІЯ ТЕПЛООБМІНУ

Вода регулює теплообмін організму з навколишнім середовищем, підтримуючи постійну температуру вашого тіла. Тому для тих, хто звик вести здоровий спосіб життя, вживання природньої чистої води «Крайна» особливо важливе.

ЗАПОБІГАННЯ ЗАХВОРЮВАННЯМ

Регулярне та достатнє вживання мінеральної води ТМ «Крайна» сприяє нормалізації артеріального тиску, знижує ризик утворення каміння в нирках та тромбів в судинах.  

СХУДНЕННЯ

Здорове тіло – красиве тіло. Завдяки високому вмісту кремнію вода ТМ Крайна пришвидшує процеси травлення, сприяючи стрункості вашої фігури. Достатнє внутрішнє зволоження зробить вашу шкіру пружною та гладенькою, без жодних натяків на целюліт.

МОЛОДІСТЬ

Вода ТМ «Крайна» діє на організм як справжній «еліксир молодості». Щоденне її споживання, в поєднанні з дотриманням інших принципів здорового способу життя, подарує вам енергію та внутрішнє відчуття легкості, а ще справді дасть змогу сповільнити процеси старіння.